Тернопілля: «Дякую вам за те,що вчите цінувати свою державність і захищати свою землю»,- голова ТОДА звернувся до воїнів-афганців

Тернопілля: «Дякую вам за те,що вчите цінувати свою державність і захищати свою землю»,- голова ТОДА звернувся до воїнів-афганців

16.02.19 09:11 0 273
У народну пам'ять українців врізалася неоголошена афганська війна, яка зачепила чимало родин. 12 лютого у палаці культури «Березіль» відбулася урочиста академія присвячена 30-річчю виведення військ з Афганістану. Голова облдержадміністрації Степан Барна вручив військовим відзнаки Президента України, цінні подарунки та грамоти.

« ми згадуємо не дуже приємні миті нашої історії, коли ми були у складі імперії. Очевидно, що війна, яка почалася у 1979 році – це не просто подія для тогочасного суспільства. Це трагедія для багатьох українських родин, чоловіки яких мали виконувати свій обов'язок, захищаючи своє життя на чужій території. Події, які відбувалися тоді, залишилися у нашій свідомості до . Я пам'ятаю своїх сусідів, які теж йшли на війну, як ми проводжали та зустрічали. Понад 2700 хлопців воювали за тисячі кілометрів від української землі. З них 46 – загинули. Ми маємо зробити все, щоб пам'ять про цих хлопців збереглася у наших серцях», - звернувся до присутніх Степан Барна.

Також очільник області подякував воїнам-афганцям, які тепер захищають українську землю і тим, хто підтримує нашу армію волонтерською діяльністю.

«Та справа, яку ви зробили тоді і те, що ви робите – це ваш неоціненний внесок. Дякую вам за те, що вчите цінувати свою державність і захищати свою землю», - наголосив голова ТОДА.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Ярослав Лагута разом із ...
Наступна новина: На вул. Лесі України цього ...

КОМЕНТАРІ