На Тернопіллі степан Барна вручив державну нагороду директору підприємства "Золота нива" Заліщицького району

На Тернопіллі степан Барна вручив державну нагороду директору підприємства "Золота нива" Заліщицького району

16.02.19 10:15 0 205
Раду регіонального розвитку у Заліщицькому районі, яка триває на базі Заліщицької державної гімназії, розпочали із вручення відзнак. Державну нагороду та грамоту облдержадміністрації та облради вручили голова ТОДА Степан Барна та обласної ради Віктор Овчарук.

Відтак, за значний особистий внесок у державне будівництво, зміцнення національної безпеки, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну працю присвоєно почесне звання "Заслужений працівник сільського господарства України" Долотку Миколі Михайловичу, директору підприємства "Золота нива" Заліщицького району.

А грамотою облдержадміністрації та обласної ради нагородили Навольського Івана Михайловича, керівника малого приватного підприємства "Арма" - за активну підприємницьку діяльність, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток області з нагоди Дня підприємця.

"Ми зробили рейтинг підприємств, котрі є найбільшими платниками податків і не можемо не оцінювати роботу кожного підприємця, котрий наповнює наші бюджети і дає можливість розвивати Тернопільську область", - наголосив голова Степан Барна.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ