Степан Барна про підтримку бізнесу: Економіка розвивається лише там,де інвестор почувається впевнено

Степан Барна про підтримку бізнесу: Економіка розвивається лише там,де інвестор почувається впевнено

16.02.19 08:05 0 114
Поставлене Главою держави Петром Порошенком завдання по безпеці країни – це пріоритет номер один. Адже економіка розвивається лише там, де інвестор відчуває себе впевнено. Бо якщо люди не бачать себе в цій країні, вони виїжджають за кордон. Не сумнівається у цьому голова Тернопільської ОДА Степан Барна й про це він наголосив на Раді регіонального розвитку Тернопільського району.

"Ми можемо чітко говорити, що таких капітальних вкладень, які були здійсненні впродовж останніх трьох років у розвиток, зокрема, Тернопільського району, ніколи не було. Водночас, економічне зростання пов'язано ще й з тим, що підприємства почали стабільно працювати", – каже Степан Барна.

"Мені пригадується, – продовжив він, – 2015 рік, коли була загроза закриття підприємства СЕ Борднетце у Байківцях. А тепер там кількість працівників за два роки збільшилася на тисячу осіб. Більше того, ще одне таке ж підприємство відкрилося у Чорткові, де працюють півтори тисячі осіб".

Це відбувається, за словами голови ТОДА, тому, що створюються умови для розвитку бізнесу.

"Вперше за багато років на бізнес ніхто не тисне. А навпаки – говоримо про сплату податків. І ми відчуваємо динаміку, бо, за підсумками минулого 2018 року, маємо 9 200 нових робочих місць. саме це є нашим пріоритетом: давати можливість людям працювати тут, в області, а не виїжджати на заробітки за кордон", – резюмував голова ТОДА.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Погоджувальна рада ...

КОМЕНТАРІ