Тернопільщина налагоджує співпрацю з Республікою Корея

Тернопільщина налагоджує співпрацю з Республікою Корея

18.02.19 10:03 0 732
Потенційні напрямки співробітництва визначали у форматі активного діалогу голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна та заступник голови ТОДА Ігор Вонс під час робочої зустрічі з почесним консулом Республіки Корея у місті Львів Владиславом Ртіщевим.

Сторони озвучили певні ідеї та пропозиції, обговорили питання щодо налагодження ефективної співпраці у сфері сільського господарства. Також мова йшла про переробку та сортування побутових відходів, експорт зерна, олійної продукції та ягідних культур, розвиток деревообробної галузі та потребу в створенні на території області переробних підприємств.

«Ми зацікавлені у співпраці різного формату й готові приймати іноземні делегації, аби продемонструвати потенціал Тернопільщини», — зазначив Степан Барна. Очільник області гарантував цілковиту підтримку з боку облдержадміністрації у реалізації спільних ідей.

«У нас є що запропонувати, ми готові активно працювати на експорт. Шукаємо нові ринки збуту та розглядаємо різні пропозиції щодо співробітництва у бізнесовій сфері, а також залученні інвестицій», — підсумував Ігор Вонс.

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/pg/oda.te.gov.ua/photos/?tab=album&album_id=1606371306133115

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: 29-а громада в області ...
Наступна новина: ОСАГО: сравнение условий и ...

КОМЕНТАРІ