На Тернопіллі у Чортківському районі продовжують напрацьовувати стратегію розвитку

На Тернопіллі у Чортківському районі продовжують напрацьовувати стратегію розвитку

18.02.19 09:01 0 234
Відбулася зустріч першого заступника голови райдержадміністрації Івана Заболотного з активом громади Свидівської та Мухавської сільських рад. Порядок проведення зустрічі передбачав звіт керівника району про розвиток Чортківщини у 2016-2018 роках. Присутні переглянули відеофільм про роботу Тернопільської обласної державної адміністрації та Чортківської районної державної адміністрації щодо перспектив розвитку усіх галузей Чортківського району.

Нагадаємо, зустрічі в населених пунктах району проводяться у зв'язку із розробленням проекту Стратегії регіонального розвитку Чортківського району на 2019-2020 роки.

Так, на початку зустрічі Іван Ярославович прозвітував про ті проекти, які вдалося реалізувати в районі у 2016-2018 роках, відмітив, що в с. Свидова частково замінили вікна на енергозберігаючі в школі, утеплення фасаду, улаштування відмостки, покриття сходів та площадок входу дошкільного навчального закладу; в с. Мухавка - замінено вікна та двері на енергозберігаючі в сільському будинку культури.

Сільські голови спільно з активом села озвучили Івану Заболотному узагальнююче бачення пріоритетних планів розвитку даних населених пунктів у 2019-2021 роках, а саме: в селі Свидова – завершити заміну вікон на енергозберігаючі в школі, ремонт дороги у напрямку с. Антонів; в селі Мухавка – капітальний ремонт місцевої амбулаторії.

Крім того, начальник відділу прийому та прийняття рішень управління соціального захисту населення райдержадміністрації Анна Перун проінформувала присутніх з приводу питань, що стосувалися соціальної сфери населення та повідомила про зміни у порядку надання субсидій - монетизація та про розміри і види державної допомоги у 2019 році. Начальник відділу з питань цивільного захисту населення та розвитку інфраструктури райдержадміністрації Борис Гусак повідомив про стан доріг у даних населених пунктах та інформував щодо вжиття заходів по недопущенню руйнувань гідротехнічної споруди, що розташована на території Мухавської сільської ради. Тоді Ольга Галанчак, заступник директора Чортківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги , повідомила присутнім хто може скористатися правом на безоплатну вторинну правову допомогу та озвучила правові послуги, які надають працівники центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги і адвокати.

Підсумовуючи зустрічі, перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний зазначив, що саме на таких зборах влада разом із активом села вирішують різні питання життєдіяльності населення, саме тут відбуваються конструктивні та ділові розмови щодо вирішення різних проблем, де також мешканці сіл мають змогу подавати пропозиції до плану регіонального розвитку нашого краю на перспективу.

Принагідно перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний разом із головою Мухавської сільської ради Михайлом Хвалибогою відвідали малозабезпечену сім`ю, де обстежили матеріально-побутові умови.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ