Понад 80% пенсіонерів Житомирщини отримають більші пенсії вже з березня

Понад 80% пенсіонерів Житомирщини отримають більші пенсії вже з березня

19.02.19 09:53 0 296
З 1 березня 2019 року в Україні проводитимуть перерахунок та осучаснення пенсійних виплат. 82% пенсіонерів Житомирської області можуть розраховувати на підвищення пенсії.

За повідомленням департаменту праці, соціальної та сімейної політики ОДА, за попередньою інформацією перерахунок пенсії з 1 березня 2019 року проведуть для 315 тисячпенсіонерів, що становить 82% від їх загальної кількості (382,8 тис.). Середній розмір підвищення очікується в сумі 162 грн. На ці цілі спрямують додатково понад 51 млн грн.

Нагадаємо, що за інформацією Головного управління пенсійного фонду України в Житомирській області, середній розмір пенсії на Житомирщині становить 2 тис. 311 грн 97 коп.

З 1 березня 2019 року в Україні відбуватиметься осучаснення та автоматичний перерахунок пенсійних виплат. За інформацією Кабінету Міністрів України, у результаті осучаснення розмір пенсій зросте на 17-20%. Віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко наголошує, що починаючи з цього року, пенсії будуть перераховуватися щорічно в автоматичному режимі. Відтепер щороку 1 березня буде проводитися осучаснення пенсійних виплат. Це вперше за останні 5-7 років гарантуватиметься осучаснення пенсій всім категоріям громадян.

Довідково. На виконання статті 42 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» з 1 березня 2019 року запроваджено автоматичний перерахунок раніше призначених пенсій шляхом збільшення показника середньої заробітної плати (доходу) в Україні, з якої сплачені страхові внески, та який враховується для обчислення пенсії. Перерахунку підлягатимуть пенсії, які призначені до 31 грудня 2018р. Про це інформує департамент праці, соціальної та сімейної політики ОДА.

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Майже 8 тисяч жителів ...

КОМЕНТАРІ