Чернігів: Владислав Атрошенко: Реформа патрульної поліції була правильною та необхідною

Чернігів: Владислав Атрошенко: Реформа патрульної поліції була правильною та необхідною

20.02.19 09:26 0 1243
Урочистий захід з нагоди 3-ї річниці створення Управління патрульної поліції в Чернігівській області провели 19 лютого, в Міському палаці культури ім. В.Радченка. Саме цього дня, три роки тому особовий склад нової патрульної поліції Чернігова урочисто склав присягу на вірність Українському народові.

На свято завітали чернігівський міський голова Владислав Атрошенко, заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Наталія Романова, заступник голови обласної ради Арсен Дідур.

Керівник Управління патрульної поліції в Чернігівській області Андрій Думич на початку виступу закликав присутніх Хвилиною мовчання вшанувати загиблих чернігівських бійців. Адже у ці дні згадують драматичні події січня - лютого 2015 року, коли наші земляки із 13-го окремого мотопіхотного батальйону були одними з перших, хто вступив у бій з терористами. У боях за міста Вуглегірськ та Дебальцеве загинуло 20 військовослужбовців із Чернігівщини.

Як відомо, у перші тижні служби у патрульній поліції міста було 211 працівників, з них 39 жінок. А вже чисельність патрульних нової поліції складає понад 300 співробітників, з них 65 жінок. Із загального складу 38 учасників АТО/ООС.

У середньому, в Чернігові щодоби патрульні поліцейські опрацьовують 190 повідомлень та викликів від дрібних правопорушень до тяжких кримінальних злочинів. За 3 роки патрульними поліцейськими: опрацьовано майже 200 тисяч викликів; знайдено понад 200 осіб, які перебували в розшуку; повернуто додому 31 особу, яка вважалась зниклою безвісти.

На всі виклики, що надходять на лінію «102», першими приїжджають саме патрульні, і саме вони оцінюють обстановку.

Вітаючи патрульних поліцейських, чернігівський міський голова Владислав Атрошенко побажав їм успіхів на службі. Результатом же стане дотримання правопорядку у Чернігові.

- Перші кроки, які вже зроблені, свідчать про те, що реформа дійсно була правильною та необхідною. Бажаю вашій службі та всім працівникам подальшого розвитку, здоров'я, підвищення звань по службі та достойних заробітних плат, - сказав міський голова.

Окремо очільник міста звернувся із закликом до тіснішої співпраці патрульних з міським відділом поліції та Муніципальною вартою. Таким чином ефективніше протидіяти злочинності, порушенню громадського порядку, пошкодженню майна територіальної громади. Також він висловив прохання систематичніше відпрацьовувати історичні місця Чернігова.

За сумлінну службу в ім'я незалежної України Почесною грамотою Чернігівської міської ради та виконавчого комітету нагороджений лейтенант поліції МИРОНЕНКО Ярослав Миколайович, інспектор взводу № 1 роти тактико-оперативного реагування управління патрульної поліції в Чернігівській області Департаменту патрульної поліції.

Подяка Чернігівського міського голови оголошена:

– майору поліції САВЧЕНКУ Юрію Івановичу, старшому інспектору з особливих доручень відділу безпеки дорожнього руху управління патрульної поліції в Чернігівській області Департаменту патрульної поліції;

– лейтенанту поліції ДЕМЧЕНКУ Вячеславу Вікторовичу, інспектору взводу № 2 роти № 3 батальйону управління патрульної поліції в Чернігівській області Департаменту патрульної поліції;

– лейтенанту поліції НАГАЛЮК Ірині Сергіївні, інспектору взводу № 1 роти № 4 батальйону управління патрульної поліції в Чернігівській області Департаменту патрульної поліції;

– капралу поліції КИСІЛЬ Кристині Павлівні, поліцейському взводу № 1 роти № 1 батальйону управління патрульної поліції в Чернігівській області Департаменту патрульної поліції;

– капралу поліції ПРОКОПЕНКО Світлані Василівні, поліцейському взводу № 1 роти № 2 батальйону управління патрульної поліції в Чернігівській області Департаменту патрульної поліції.

Прес-служба Чернігівської міської ради
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Житомирщина: майже 1400 ...
Наступна новина: В Житомирській області ...

КОМЕНТАРІ