Житомирщина: майже 1400 пакунків малюка отримала область у січні-лютому

Житомирщина: майже 1400 пакунків малюка отримала область у січні-лютому

20.02.19 09:22 0 738
Житомирська область у січні-лютому 2019 року отримала від Міністерства соціальної політики України майже 1400 пакунків малюка. Минулого ж року більше 3 тисяч молодих сімей Житомирщини скористалися одноразовою натуральною допомогою від держави і отримали для своїх малюків дитячі набори.

З початку дії урядової ініціативи «Пакунок малюка» (з вересня 2018 року) породіллі області вже отримали майже 4 тисячі «бебі-боксів». Так минулого року для новонароджених жителів видали 3368 пакунків.

Цього року область отримала вже 1386 пакунків малюка. Найближчими дня очікується нова партія. Станом на 13 лютого у залишку було 937 дитячих наборів, які породіллі отримують у пологових відділеннях області або в місцевих органах соціального захисту. Про це повідомляє департамент праці, соціальної та сімейної політики ОДА.

Нагадаємо, що «Пакунок малюка» – це пілотний національний проект із соціального захисту сімей з дітьми та підтримки розвитку відповідального батьківства, який стартував 1 вересня 2018 року.

До дитячого набору, який видається породіллям, входить 25 необхідних товарів, в тому числі пелюшки, підгузки, олійка, присипка, сорочечки, чепчики, спеціальний матрац, два види ковдр. Зазначена допомога надається всім родинам, в яких народжуються діти.

Зважаючи на те, що «Пакунок малюка» формувався на основі опитування молодих мам, у лютому цього року перелік речей планують розширити.

Слід також додати, що нині кожній українській сім'ї з народженням малюка Уряд надає грошову допомогу в розмірі 41 тисяча 280 грн. Грошові виплати здійснюються одноразово в сумі 10 тис. 320 грн, а решта коштів виплачується рівними частинами упродовж наступних 36 місяців.

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Тернополі тривають ...
Наступна новина: Чернігів: Владислав ...

КОМЕНТАРІ