В Житомирській області розповіли як створити дитячий будинок сімейного типу і отримувати від держави до 50 тис грн щомісяця

В Житомирській області розповіли як створити дитячий будинок сімейного типу і отримувати від держави до 50 тис грн щомісяця

20.02.19 10:43 0 1352
Якщо ви маєте бажання допомагати дітям, подарувати їм справжню родину, ви можете взяти дітей на виховання і створити прийомну сім'ю або дитячий будинок сімейного типу.

У такому будинку можуть виховуватися від 5 до 10 дітей. Також дитячі будинки сімейного типу щомісяця можуть отримувати від 22 до 50 тис. грн.

Дитячий будинок сімейного типу – це мрія кожної дитини жити у сім'ї.

— «Коли дитину вилучають з сім'ї, то вона втрачає все. Дитячі будинки сімейного типу необхідні, бо абсолютно кожна дитина мріє про сім'ю і у таких будинках ти створюєш для неї сімейний затишок. Це і є найголовніший плюс. Звісно й держава допомагає та виділяє кошти для діток. Я бажаю усім, хто має можливість забрати дитину, але вагається, бути рішучими і подарувати дитині сім'ю», – розповідає вихователь ДБСТ із міста Коростень Лілія Стець.

Покрокова інструкція створення дитячого будинку сімейного типу (ДБСТ)

1. Звернутися до служби у справах дітей за місцем проживання:

* консультація фахівців, проходження співбесіди та подання пакету документів.

2. Складання акту обстеження житлово-побутових умов:

* спеціаліст центру соціальних служб для сім'ї дітей та молоді складає акт обстеження житлово-побутових умов.

3. Навчання з питань виховання:

* проходження навчання з питань виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в регіональному центрі соціальних служб для сім'ї дітей та молоді.

4. Взяття на облік у кандидати:

* після проходження курсу видається довідка про його проходження, а також рекомендація центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді щодо включення у кандидати в єдиний банк даних.

5. Отримання рішення про створення ДБСТ:

* на засіданні комісії по захисту прав дітей розглядається заява і документи;

* видається рішення про створення ДБСТ.

6. Пошук дітей:

* служба у справах дітей за місцем проживання дає інформацію про дітей, які перебувають на обліку і можуть бути влаштовані у ДБСТ;

* служба видає направлення на знайомство і встановлення контакту з дитиною з урахуванням віку прийомних батьків і з урахуванням рекомендацій за результатами навчання.

7. Рішення про влаштування дитини у ДБСТ:

* засідання комісії з захисту прав дітей, на якому буде винесено рішення про влаштування дитини у ДБСТ, з якою встановлено контакт.

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Житомирській області ...
Наступна новина: Як вибрати бюро перекладів?

КОМЕНТАРІ