Учора, 18 лютого, збори провели у с. Симони Ємільчинського району, а 19 лютого, у с. Зелена Поляна Пулинського району.
За інформацією РДА, у Пулинському та Ємільчинському районах жителі зібрались на збори громади та проголосували за рішення про перехід із УПЦ МП до Православної церкви України. У с. Зелена Поляна рішення було одноголосним.
Таким чином упродовж місяця на Житомирщині вже 32 громади вирішили перейти із УПЦ МП до ПЦУ, із них 4 – у Малинському районі, по 3 – у Любарському, Чуднівському та Житомирському районах.
Громада, яка першою виявила таке бажання – с. Ворсівка Малинського району, - відповідно до розпорядження голови ОДА Ігоря Гундича офіційно приєдналась до Православної Церкви України та перереєструвала статут.
Нещодавно голова ОДА Ігор Гундич відвідав громади Хорошівського району, які перейшли до ПЦУ.
Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: На Тернопіллі вшануймо ...
Наступна новина: У центрі Тернополя ...
Зручний Доступ до Інформації про Нерухомість
Використання безшовних труб із нержавіючої сталі в енергетиці
Сучасна мед. техніка для дому та закладів охорони здоров’я
Аромат як підпис: як знайти свій ідеальний парфум та створити незабутній образ
Переклад документів в Івано-Франківську — офіційно, точно, без затримок