Шукатимуть також і місця несанкціонованого приєднання до зливової (дощової) каналізації. Цим інколи зловживають жителі вулиць, які не мають централізованої каналізації. Тож самовільно "врізаються" до мереж збору та відведення дощової води. Як наслідок, каналізаційні стоки врешті потрапляють у Стрижень та Десну.
КП «Чернігівводоканал» постійно виявляє факти незаконного під'єднання до мереж. Досить результативною ця робота була в т. ч. в позаминулому році. А вже у 2018-му факти виявлення та взяття на облік підприємств і домогосподарств, які безобліково споживали воду, стали менш частими.
Разом з тим, на «Чернігівводоканалі» мають підстави вважати, що факти несанкціонованого відбору води є і досі. Причому мова може йти навіть про споживання досить значних, промислових обсягів.
Боротися з незаконними врізками у водогін і допоможе сучасний прилад. Це спеціальна установка, яка може працювати у водопровідних мережах під тиском.
Вартість системи чимала - 560 тис. грн. Втім враховуючи дані інспекції з контролю за водокористуванням та служб, які обслуговують мережі, потенційна кількість підприємств та містян-порушників, термін окупності установки становитиме всього лише півроку.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: В Тернополі нового ...
Наступна новина: На Тернопільщині вшанували ...