Ярослав Лагута наголосив на тісній та практичній співпраці служб у справах дітей та центрів соціальних служб для для сім'ї, дітей та молоді області. Адже кожен соціальний працівник має працювати заради однієї спільної мети – допомоги дітям.
— «На місцях ви маєте знати особисто кожну дитину, яка потребує допомоги та захисту, слідкувати за долею кожної, що має відповідний статус, перебуває на обліку та потребує житла. Держава дає фінансовий ресурс для придбання житла для дітей-сиріт, створення дитячих будинків сімейного типу, будівництва малих групових будинків. І це неприпустимо, коли кошти повертаються назад, тому що не знайшли об'єкти, на які їх використати», - зауважив заступник голови ОДА.
Ярослав Лагута звернувся до соціальних представників з нагадуванням, що децентралізація – це не лише додаткові фінансові ресурси для ремонту доріг, закладів освіти та медицини, а в першу чергу відповідальність за жителів.
— «Якщо держава дає кошти для забезпечення житлом дітей, то ці ресурси потрібно використати. Знайти землю в районі для будівництва малого групового будинку, квартири для придбання. Не припустимо, що деякі райони за два роки не подали жодної пропозиції щодо купівлі житла для дітей-сиріт. При тому, що потреба така існує», - наголосив Ярослав Лагута.
Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Затверджено список ...
Наступна новина: Офіційні спостерігачі ОБСЄ ...