Минулого року на Житомирщині створили 9 дитячих будинків сімейного типу

Минулого року на Житомирщині створили 9 дитячих будинків сімейного типу

22.02.19 09:08 0 578
В області розвиваються сімейні форми виховання дітей. Так щороку збільшується кількість ДБСТ на Житомирщині, в яких діти знаходяться в умовах максимально наближених до виховання в родині.

Станом на кінець 2018 року в області функціонує 45 дитячих будинків сімейного типу, 9 з яких відкрили саме минулого року. Так у 2017 та 2016 роках створювали по 3 ДБСТ. Про це проінформувала т.в.о. начальника служби у справах дітей ОДА Наталія Пилипчук під час підсумкової колегії щодо роботи служб у справах дітей та центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді області за 2018 рік 20 лютого.

В умовах реформування закладів інституційного догляду пріоритетом залишається розвиток прийомних сімей і дитячих будинків сімейного типу. Крім діючих 45 дитячих будинки сімейного типу (в т.ч. 1 – з Луганської області), в області ще створили 186 прийомних сімей (в т.ч. 1 – з Донецької області), в яких виховується 641 дитина.

Нагадаємо, що під час колегії заступник голови ОДА Ярослав Лагута наголосив на важливості тісної та практичної співпраці служб у справах дітей та центрів соціальних служб для для сім'ї, дітей та молоді області. Адже кожен соціальний працівник має працювати заради однієї спільної мети – допомоги дітям.

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Тернопіллі програми ...
Наступна новина: Чернігів витрачає більше ...

КОМЕНТАРІ