Тернопілля: «Там де розвинений туризм - там успішна економіка»,- Степан Барна на раді регіонального розвитку у Бережанах

Тернопілля: «Там де розвинений туризм - там успішна економіка»,- Степан Барна на раді регіонального розвитку у Бережанах

22.02.19 10:15 0 204
На тому, що галузь туризму може приносити значну частину прибутку до бюджету, акцентував голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна під час ради регіонального розвитку у Бережанах.

“Це невід'ємна складова розвитку вашого регіону. Нещодавно у Тернополі відкрили почесне консульство Угорщини. Ця подія має пряме відношення до Бережан, адже саме Бережанська відозва стала основою революції, яка відбулася в Угорщині проти панування Габсбургів. Тобто ми маємо використовувати весь наявний туристичний потенціал, аби більше туристів приїжджали у нашу область”, - зауважив голова ТОДА.

Крім того, він повідомив, що влада вперше за багато років звернула увагу на розвиток туристичної інфраструктури Тернопільщини. Зокрема, у 2018 році завершили ремонт дороги до печери Кришталевої, реконструкцію Вишнівецького палацу, на закінченні - реконструкція ратуші Пінзеля у Бучачі. Степан Барна запропонував керівництву району та головам сільських рад спільно розробити план розвитку туристичної складової Бережанщини на наступні роки, адже там де розвинений туризм - там успішна економіка.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Чернігові системно ...
Наступна новина: Чернігів: Офіційно: фонд ...

КОМЕНТАРІ