Сучасні формати навчання на курсах барменів

Сучасні формати навчання на курсах барменів

05.03.19 14:45 0 2202

Навчання барменів - це компіляція теоретичних знань про устрій закладів громадського харчування і практичних навичок. Графік роботи обумовлює необхідність проводити навчання в стислі терміни та ретельно вибирати зручний час для занять, який дозволить поєднувати навчання з роботою. Допомогти в освоєні даної професії допоможе школа бармена (наприклад, в Одесі - курси барменів можна пройти при United Hospitality Academy).

Створюючи програми навчання курсів барменів, фахівці навчальних центрів намагалися врахувати всі особливості професії бармена та продумали кілька програм і форматів навчання, що дозволяє кожному слухачеві вибрати найбільш комфортний спосіб отримати цінні знання. Докладні, інтенсивні програми підготовки написані зрозумілою й простою мовою, легкі для сприйняття та запам'ятовування. Далі, ми розглянемо основні різновиди форм навчання на курсах барменів.

Дистанційна форма навчання

Заочна форма навчання через інтернет - це онлайн курси барменів, які можна проходити в абсолютно будь-який час і будь-якому місці, маючи тільки доступ до інтернету. Лекції в даному випадку поділені на тематичні уроки невеликого обсягу, щоб їх було легше запам'ятовувати. Уроки проілюстровані, доповнені відео матеріалами, схемами та таблицями. А при виникненні питань в процесі навчання через інтернет можна сміливо звертатися до викладачів. Технологія системи віддаленого навчання робить вартість електронних дистанційних курсів дуже низькою і привабливою. У школі віддаленого навчання ви дізнаєтеся все, що повинен знати офіціант, бармен і сомельє.

Очно-дистанційна форма навчання

При очному навчанні заняття проходять в спеціально обладнаних аудиторіях в групах по 5-6 чоловік. Професійні викладачі в сфері громадського харчування в захоплюючій формі розповідають професійні секрети барменів і показують прийоми та методи обслуговування. Для повторення і кращого запам'ятовування всі матеріали також доступні онлайн.

Індивідуальне корпоративне очно-дистанційне навчання

Пройти навчання за курсом можна і за спеціально адаптованою для конкретного закладу або особистих цілей програмою. Корпоративне навчання підійде також для навчання групи співробітників певного закладу. Фахівці ресторанної справи, досвідчені бармени та професійні педагоги приїжджають до конкретного бару чи ресторану і проводять заняття саме на його прикладах.

Тренінги

Тренінги для барменів - це короткі курси очного навчання, спрямовані на поліпшення конкретних показників діяльності бару. Високо кваліфіковані фахівці приїжджають в конкретний заклад з майстер-класами, доробленими з урахуванням його особливостей.

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 11)

КОМЕНТАРІ