Дороги в Чернігові активно ремонтуватимуть і цього року

Дороги в Чернігові активно ремонтуватимуть і цього року

06.03.19 08:14 0 894
Три дорожніх кола з'являться цього року в Чернігові. Мова йде про облаштування на трьох незручних автовузлах міста кругового руху. Проведення таких робіт вже заплановане й наразі проводиться розроблення проектів.

Про це розповів керівник міського управління ЖКГ Ярослав Куц.

- На перетині вулиць Князя Чорного, Ремісничої та Хлібопекарської – там досить незручний роз'їзд зараз. Також плануємо зробити рух по колу на перетині вулиць Кільцевої та Білова (це біля "Епіцентру"). Там треба це зробити, тому що і досить великий рух транспорту, і дуже багато пішохідних переходів, і є звернення щодо організації руху. І робимо рух по колу на перетині вулиць 1 Травня та Білова, - уточнив він.

Точна вартість робіт поки невідома. Це будуть поточні середні ремонти.

- Коштів закладено на цей рік на поточні та середні ремонти 83 мільйони. Але за ці кошти ми плануємо зробити також і ямкові ремонти, і ремонти струменевим методом, сюди ж входить і розмітка доріг по місту, - додав Ярослав Куц.

Також на цей рік у Чернігові запланований цілий ряд капітальних ремонтів вулиць. Зокрема, це вул.Красносільського (вулиці з активним автомобільним рухом у мікрорайоні Масани). Це вул.Героїв Чорнобиля – причому спочатку там проведуть заміну каналізаційних та водних мереж, а вже потім і дорожнього покриття.

Окрім того, на цей рік запланований капремонт вулиці Ремісничої з організацією двостороннього руху з об'їздом навколо церкви. На перетині Мазепи і Ремісничої буде встановлюватися світлофорний об'єкт. Також цьогоріч планується зробити двосторонній рух вулицею Любомира Боднарука, тобто з'єднати П'ять кутів з вул. Київською, щоби простіше можна було проїхати з одної магістральної артерії міста на іншу, - розповів керівник управління ЖКГ.

Повний список вулиць, на яких проведуть ремонт асфальтного покриття у 2019 році, буде оприлюднений пізніше.

Продовжать цього року оновлювати й міждворові проїзди.

Як відомо, минулого року чернігівські вулиці – як у центрі міста, так і в мікрорайонах – ремонтували дуже активно. За 2018 рік відремонтовано 37,3 кілометрів доріг (364 тис.м2): це поточні середні та капітальні ремонти. У тому числі 9,7 тис.м2 доріг у приватному секторі.

Завершені ремонти вулиці Рокоссовського та в'їзду до Чернігова з київського напрямку, відремонтовані ділянки в центрі міста, де найбільш інтенсивний рух – по проспекту Миру, проспекту Перемоги, а також вулиці Мстиславську, Молодчого, Берегову.

Під час ремонту доріг відновлюється дорожня розмітка, облаштовується освітлення пішохідних переходів, на частині вулиць – велодоріжки по-за проїжджою частиною (у 2018 році – 22,4 км). Саме ж асфальтне покриття має гарантію, підтверджену гарантійними листами від підрядників, а виявлені недоліки усуваються їх власним коштом. Одночасно відремонтовано 38,5 тис. м2 тротуарів. Запроваджено облаштування їх спеціальною тактильною плиткою для покращення орієнтування людей зі слабким зором.

А загалом за 3 останніх роки:

· із 324 кілометрів доріг по місту відновлено асфальтне покриття на 90 км;

· із 717 тис. м2 тротуарів облаштували 60 тис. м2;

· із 982 тис. м2 внутрішньобудинкових проїздів вдалося капітально відремонтувати 81 м2.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Відеосюжет телеканалу "Дитинець"
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ