Владислав Атрошенко привітав працівників житлово-комунального господарства Чернігова

Владислав Атрошенко привітав працівників житлово-комунального господарства Чернігова

16.03.19 10:17 0 847
Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко 14 березня привітав працівників житлово-комунального сектору з професійним святом - Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування. Професійне свято, яке відзначається щорічно у третю неділю березня, у Чернігові провели у Міському Палаці культури ім.В.Радченка.

У вітальному слові міський голова, перш за все, подякував усім, хто робить Чернігів чистим, охайним, комфортним та привабливим для мешканців та гостей міста. Він також наголосив, що у житлово-комунальній сфері міста працює близько трьох тисяч чоловік.

- Я щиро вам вдячний за все і поважаю кожного з вас, кожний колектив та ваших керівників. На моє глибоке переконання, ми повинні стати і потім не один десяток років бути на першому місці, як найчистіше, найохайніше і найкрасивіше місто в Україні. Я вдячний вам за вашу роботу, за той результат, який ви і самі бачите, коли мешканці та гості міста помічають, що наше місто - дійсно найчистіше в країні. Хоча потрібно все це закріпити, щоб така думка про наше місто була сталою, і щоб наше місто було ще кращим. Я переконаний, що Чернігів заслуговує на це.

Я думаю, що всі будуть зі мною згодні, що з чистоти та охайності починається розвиток. Не буває розвитку в будь-якій неорганізованості. Зараз ми докладаємо максимум зусиль, щоб ці результати були помітними, в першу чергу, для чернігівців, оскільки вони цього достойні, - сказав Владислав Атрошенко.

Міський голова повідомив, що за останні 3 роки заробітна плата працівників житлово-комунального сектору зросла у 2,5 рази. І загальний процес підвищення зарплат у Чернігові й надалі буде стимулюватися, щоб, перш за все, підвищувати престижність робітничих професій і більше до такої роботи залучати молодих людей.

Ефективну роботу комунальних підприємств Чернігова визнають і на всеукраїнському рівні. Так, у Національному бізнес-рейтингу КП «АТП-2528» завдяки ефективності обраної стратегії розвитку отримало І місце (золото) за двома позиціями і номіноване на відзнаку «Лідер року 2018». Владислав Атрошенко урочисто вручив керівнику підприємства Руслану Волоку Національний сертифікат «Лідер року 2018». Додатково нагороди згідно зі згаданим рейтингом також присуджені кращим працівникам підприємства:

* за високу продуктивність, досягнення вагомих результатів, ініціативність та професійну компетентність звання «Спеціаліст року 2018» присвоєно Світлані Липовецькій, інженеру з підготовки виробництва підприємства;

* за відмінні результати в роботі, активну участь в діяльності підприємства та безперервне професійне зростання медаллю «За видатні заслуги у професійній сфері» нагороджений Олександр Войтенко, начальник цеху санітарного прибирання та утримання вулично-дорожньої мережі підприємства.

За сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята – Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення Почесною грамотою Чернігівської міської ради та виконавчого комітету нагороджені:

* ВЕРОЗУБ Станіслав Миколайович, тракторист 5-го розряду комунального підприємства «Зеленбуд»;

* ВОЙТЕНКО Світлана Миколаївна, начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності управління житлово-комунального господарства;

* ГЛУХЕНЬКИЙ Микола Віталійович, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування 5-го розряду служби насосних станцій каналізації комунального підприємства «Чернігівводоканал»;

* ГНІДА Марія Федорівна, робітник з комплексного прибирання та утримання будинків з прилеглими територіями комунального підприємства «Деснянське»;

* ДОЛИНСЬКИЙ Ігор Миколайович, слюсар-електрик 5-го розряду комунального підприємства «Чернігівське тролейбусне управління»;

* КОВАЛЬ Олег Петрович, начальник автомобільної колони № 2 комунального підприємства «АТП-2528»;

* РИЧКОВА Валентина Миколаївна, начальник ритуальної служби комунального підприємства «Спеціалізований комбінат комунально-побутового обслуговування»;

* СВИРИДЕНКО Петро Михайлович, слюсар-сантехнік 4-го розряду комунального підприємства «ЖЕК-13»;

* ТАРАСЕНКО Дмитро Олексійович, інженер – програміст комунального підприємства «Міськсвітло»;

* ШПИТАЛЬНИЙ Сергій Миколайович, водій автотранспортних засобів комунального підприємства «ЖЕК-10»;

* ШУЛЯР Михайло Степанович, тракторист аварійно-транспортної служби комунального підприємства «Новозаводське».

Подяка Чернігівського міського голови оголошена КОМРАТОВІЙ Тамарі Анатоліївні, інспектору з кадрів комунального підприємства «Паркування та ринок».

По завершенню урочистої частини для всіх присутніх відбувся концерт відомого українського співака, учасника шоу «Голос країни» Арсена Мірзояна.

Довідково. Житлово-комунальне господарство Чернігова налічує 12 комунальних підприємств, де працює майже три тисячі чоловік. Усі вони обслуговують (повністю або частково):

* міські дороги - 324 км та тротуари - 717,1 тис. м2;

* внутрішньобудинкові проїзди – 981 тис. м2;

* мережі – 1053 км, з них 554 км водопровідні, 331 км – каналізаційні;

* 1493 багатоповерхові будинки (2 і більше поверхів).

За попередні роки суттєво оновлено парк комунальної техніки, який станом на кінець 2015 року на 80% являв собою суцільний металобрухт. Придбано: 16 тракторів МТЗ із різноманітним навісним обладнанням, 19 самоскидів МАЗ, 7 екскаваторів-бульдозерів, спецтехніку для обрізки дерев (автопідйомник та подрібнювач), 3 вакуумно-підмітальні машини для прибирання міста на базі МАЗ.

Для поступової заміни сміттєвозів, які у своїй більшості відпрацювали по 5 і більше термінів експлуатації, місто придбало власним коштом 4 нових сміттєвози, таким чином, замінено майже 10% (4 з 39 авто).

Прес-служба Чернігівської міської ради
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Чернігів: КП «ЧТУ» ...
Наступна новина: В Тернополі відбулися ...

КОМЕНТАРІ