Міністр інфраструктури України оглянув аварійний міст у Лисівцях

Міністр інфраструктури України оглянув аварійний міст у Лисівцях

19.03.19 08:49 0 638
Аварійний міст у селі Лисівці Заліщицького району, який обвалився кілька тижнів тому, уже ремонтують. там побував міністр інфраструктури України Володимир Омелян, який перебуває на Тернопільщині у робочій поїздці.

"Міст буде робити підрядна організація, - зазначив Степан Барна, голова обласної державної адміністрації. - Перед нею поставлено завдання впродовж наступних півтора місяці завершити і здати об'єкт".

Дороги є не там, де їх будують, а де їх бережуть, переконаний міністр інфраструктури України Володимир Омелян. Бо, за його словами, цей міст впав не сам по собі, а тому що окремі приватні компанії не дотримуються чинного законодавства і дозволяють перевантаження транспорту в рази.

"Це величезна проблема для всієї України коли з одного боку ми кричимо, що погані дороги, з іншого - самі ці дороги, а в даному випадку мости, руйнуємо. І зараз держава, платники податків повинні вкладати додаткові кошти в будівництво спочатку технічного мосту, а потім постійного мосту тільки через те, що комусь хотілося везти не дозволених 25 чи 40 тонн, а 60-70. Тому я вважаю, що ця ситуація також має бути предметом роботи правоохоронних органів", - зауважив Володимир Омелян.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ