Тернопіль: у парку «Топільче» розпочався капітальний ремонт пішохідних алей та містка

Тернопіль: у парку «Топільче» розпочався капітальний ремонт пішохідних алей та містка

29.03.19 10:20 0 1048
З метою створення сприятливих передумов для розвитку парків у Тернопільській міській територіальній громаді та забезпечення комфортного відпочинку населення, міською радою затверджено Програму розвитку парків на 2019-2021роки, для виконання якої з міського бюджету передбачене щорічне фінансування заходів.

Відповідно до плану заходів Програми на 2019 рік, нещодавно у гідропарку «Топільче» розпочався капітальний ремонт пішохідної зони (так званої «Білої алеї») на суму близько 450 тис. грн., а також наразі ведуться роботи з капітального ремонту сходів поруч із входом у "Зоокуток" з облаштуванням пандусу та з’їзду для велосипедистів. Впродовж року у гідропарку також заплановано відремонтувати мостові конструкції (три містки), на ремонтні роботи яких з міського бюджету передбачено близько 330 тис. грн.

До слова, нещодавно у парку завершилася реконструкція сходів, що ведуть до вул. Миру, з облаштуванням пандусу, перил та оновленим панно. Капітальний ремонт сходів тривав від початку весни до кінця 2018 року. А також, впродовж минулого року, у парку проведено капітальний ремонт пішохідної зони від центральної алеї до "Зоокутка" і навколо нього, та оновлено освітлення у даній частині парку.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: При Тернопільській ...
Наступна новина: 5 советов по установке ...

КОМЕНТАРІ