Чернігів: Міський голова закликав усіх мешканців вчасно сплачувати за послуги комунальних підприємств

Чернігів: Міський голова закликав усіх мешканців вчасно сплачувати за послуги комунальних підприємств

29.03.19 09:14 0 1267
Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко 26 березня на розширеній нараді звернувся до всіх керівників ЖЕКів та ОСББ з проханням проводити ґрунтовну роз'яснювальну роботу з мешканцями щодо вчасної сплати за послуги комунальних підприємств міста. Для цього потрібно більше спілкуватися зі споживачами послуг та пояснювати їм, до чого можуть призвести такі неплатежі. Зокрема, що від цього залежить функціонування усіх комунальних підприємств, а також будь-якої сфери міста.

- Міська влада повинна працювати з людьми, і будь-які свої кроки їм пояснювати. Тож я прошу всіх керівників комунальних підприємств і також міський контакт-центр пояснювати людям, що треба вчасно сплачувати за послуги, щоб місто не скотилося в колапс. Якщо так станеться, то від цього будуть страждати усі: і бідні, і багаті. Страждатиме і місто, яке стане гіршим, з нього виїдуть навіть ті, хто зараз про це ще не думає, - підкреслив Владислав Атрошенко.

Якщо люди не сплачуватимуть за послуги, то, для прикладу, не буде можливості сміття з дворів вивезти, оскільки відповідне комунальне підприємство не матиме коштів на паливно-мастильні матеріали.

На думку міського голови, окремі політики, які закликають громадян не платити за послуги ЖКГ, мають нести кримінальну відповідальність.

- Той, хто закликає до несплати, на законодавчому рівні повинен бути притягнений до кримінальної відповідальності. Оскільки це руйнація місцевого самоврядування, бізнесу, будь-чого. Це ризики для самої держави, - зауважив міський голова. – У місті повинен бути порядок. А безлад починається з поламаної лавочки, розбитої лампочки, вирваної квітки, а також із невчасної сплати за надані послуги. Чернігівці повинні зрозуміти, що за послуги міських комунальних підприємств потрібно платити вчасно, адже у Чернігові все робиться для самих містян, для їх дітей, для нас усіх.

Прес-служба Чернігівської міської ради
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ