Тернопільський замок відключать від світла в рамках Всесвітньої акції «Година Землі»

Тернопільський замок відключать від світла в рамках Всесвітньої акції «Година Землі»

30.03.19 09:49 0 1742
Уже завтра, 30 березня, о 20:30 год. Тернопіль вдруге долучиться до Всесвітньої акції «Година Землі», в рамках якої люди у всьому світі одночасно вимкнуть світло на одну годину, аби привернути увагу до екологічних проблем Планети та об’єднати зусилля заради збереження природи.

На підтримку вищезгаданої ініціативи, в Тернополі буде відключено на 60 хвилин освітлення головного символу міста – Тернопільського замку.

Долучитися до щорічної події можуть усі небайдужі тернополяни, організації та комерційні установи, вимкнувши електроприлади та освітлення на одну годину.

Окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, цьогорічна кампанія робить наголос на необхідності та безумовній користі щоденних дій кожного громадянина, компанії та уряду у сфері енергоефективності, збереження навколишнього середовища, ощадливого використання ресурсів задля подолання екологічних проблем і досягнення гармонії з природою.

Довідка. Година Землі – щорічна міжнародна подія, започаткована у 2007 році Всесвітнім фондом природи (WWF) в Австралії з метою привернення уваги до проблеми зміни клімату. Ця акція у 2008 році отримала світову підтримку, у 2009р. до неї приєдналася Україна. Акцію підтримує Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України та Міністерство енергетики та вугільної промисловості України.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Тернополі стартувала ...
Наступна новина: Яке волосся можна дорого ...

КОМЕНТАРІ