Виборчий процес на Тернопільщині контролюватимуть спостерігачі від українського конгресового комітету Америки

Виборчий процес на Тернопільщині контролюватимуть спостерігачі від українського конгресового комітету Америки

30.03.19 08:23 0 1322
Зараз у Тернопільській області активно готуються до виборів. Про хід цього процесу голова облдержадміністрації Степан Барна говорив з офіційними спостерігачами від українського конгресового комітету Америки Андрієм Футеєм та Джозефом Реєм. Він зазначив, що за попередніми підрахунками до списку виборців у нашій області включено майже 809 тисяч виборців та діє 5 окружних виборчих комісій. Також він розповів про готовність обласних виборчих дільниць до початку голосування.

"Наше завдання, щоб та подія, яка запланована на 31 березня відбулася максимально чесно, прозоро і відкрито", - підкреслив Степан Барна.

Офіційний спостерігач від українського конгресового комітету Америки Андрій Футей подякував за можливість вільного спілкування на тему прийдешніх виборів. На його думку, цей процес у Тернопільській області повинен пройти без критичних випадків.

"Ми представляємо інтереси американців українського походження. Ще 1991 року наші представники спостерігають за усіма виборами в Україні. Цього разу 78 наших спостерігачів працюватимуть у дев'ятьох областях", - зауважив Андрій Футей. Він також повідомив, що планує бути присутнім особисто під час підрахунку голосів і сподівається, що у Тернопільській області виборчий процес пройде добре і без порушень.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Чернігів: У міській раді ...
Наступна новина: Чернігів: Мешканці нижніх ...

КОМЕНТАРІ