В Тернополі до 6 квітня в Архикатедральному Соборі перебуватиме копія чудотворної ікони Розп'яття Спасителя

В Тернополі до 6 квітня в Архикатедральному Соборі перебуватиме копія чудотворної ікони Розп'яття Спасителя

03.04.19 13:01 0 752
1 квітня до тернопільського Архикатедрального Собору УГКЦ Непорочного зачаття Пресвятої Богородиці привезли копію чудотворної ікони Розп'яття Спасителя із Зарваниці, після того як Святіший Отець Франциск у Ватикані, у Базиліці Святого Петра, поблагословив ікону і тим самим відновив її почитання.

Зустріти Зарваницьку святиню прибули міський голова Тернополя Сергій Надал спільно з ректором Марійського духовного центру у Зарваниці о. Володимиром Фірманом, деканом Тернопільським о. Романом Ваврухом, настоятелем архикатедри о. Орестом Павліським та небайдужими тернополянами.

Ікона перебуватиме в Архикатедральному Соборі до 6 квітня, а вже 7 квітня, у день Благовіщення Пресвятої Богородиці, вона повернеться до собору Зарваницької Божої Матері, де буде виставлена для постійної молитви вірянам.

Довідка. У 1742 році ікона була коронована та визнана чудотворною київським митрополитом та львівським архиєпископом Атанасієм Шептицьким. Майже 200 років вона зберігалася в церкві Пресвятої Трійці в Зарваниці і була дуже шанованою. Та під час Другої світової війни ікона зникла. У Львівському державному архіві є записи більше 40 свідчень людей, які молилися біля ікони Розп’ятого Спасителя і отримали відповіді на свої молитви.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: 13 квітня - День довкілля у ...

КОМЕНТАРІ