Майже 17 млн. грн. спрямують цього року на будівництво «Водної арени Тернопіль»

Майже 17 млн. грн. спрямують цього року на будівництво «Водної арени Тернопіль»

10.04.19 09:19 0 1246
Триває завершення першої черги будівництва «Водної арени Тернопіль». там уже зведено трибуни, адміністративне приміщення, будують суддівську вишку, укріпили берегову лінію, прокладають дорогу вздовж каналу і трибун. Утім, незважаючи на те, що підрядник вкладається у графік виконання робіт, голова облдержадміністрації Степан Барна порадив все ж включитися в реалізацію даного проекту активніше.

«Я незадоволений станом виконання робіт. Тому ставимо питання, щоб до серпня перша черга проекту була реалізована. ми можемо оцінити результати роботи, яку розпочали торік. На ці потреби було виділено понад 17 млн. грн. з державного бюджету на умовах співфінансування з місцевого бюджету Тернопільської міської ради. Наше завдання – щоб спортсмени уже якомога швидше могли використовувати дану інфраструктуру для тренувань», – наголосив Степан Барна.

У 2019-ому на даний об'єкт заплановано виділити майже 17-ть млн. грн. За ці кошти завершать будівництво трибуни, дороги, стартової і фінішної вишок, а також облаштують благоустрій частини території.

«Нам важливо виходити на відповідний рівень міжнародного стандарту, який дозволить проводити світові змагання з водних видів спорту у Тернополі. Бо «Водна арена Тернопіль» – це не лише об'єкт на завершення якого чекає вся область, а й вся Україна. Адже такого рівня спортивного комплексу в Україні досі не було», – зауважив голова ТОДА.

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/pg/oda.te.gov.ua/photos/?tab=album&album_id=1673186546118257

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ