Представили директора Тернопільського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою

Представили директора Тернопільського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою

11.04.19 09:51 0 1531
Формування сучасних Збройних Сил України є одним із пріоритетів державної політики. Тому розвиток військової освіти в державі, як і в Тернопільській області зокрема, має неабияке значення.

Ще у 2015 році на базі Збаразького професійного училище було створено ДНЗ «Тернопільський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою». Зараз у закладі навчається більше 200 курсантів із різних областей.

У вівторок, 9 квітня коледж відвідали голова облдержадміністрації Степан Барна та начальник управління освіти та науки Тернопільської ОДА Ольга Хома. Під час зустрічі з педколективом закладу представили нового директора Вадима Ластовицького. Також присутні обговорили питання й пропозиції щодо покращення умов навчання для курсантів.

«Впродовж останніх років відновлення військової інфраструктури було пріоритетом. Ми будемо продовжувати всесторонню підтримку цього коледжу, адже таких навчальних закладів лише два в Україні. Випускники цього коледжу зможуть служити у військових об'єднаннях, для яких постійним місцем дислокації є Тернопільська область. Дух, який тут закладатимуть у процесі навчання, повинен мати продовження у Збройних Силах України», - зазначив Степан Барна.

Додамо, що в області працює програма фінансової підтримки підготовки фахівців для професійного кадрового забезпечення Збройних Сил України та інших силових структур на базі державного навчального закладу «Тернопільський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою» за якою у 2018 році з обласного бюджету було виділено більше ніж 2,5 мільйони гривень. Ці кошти використали для закупівлі оргтехніки, комп'ютерів, меблів, форми для курсантів, встановлення власного водопостачання та забезпечення належного харчування.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Це буде основний центр ...

КОМЕНТАРІ