загрузка...
 Тернопілля: презентували систему містобудівного кадастру області

Тернопілля: презентували систему містобудівного кадастру області

11.04.19 08:31 0 668
Систему містобудівного кадастру Тернопільської області презентували 9 квітня, під час наради за участі представників влади та органів місцевого самоврядування. Присутні обговорили перспективи розроблення геопорталу відкритих даних як дієвого механізму співпраці між структурними підрозділами місцевих органів виконавчої влади задля оптимізації структури державного управління.

Наразі геопортал містобудівного кадастру області працює у тестовому режимі за посиланням: https://mbk.te.gov.ua/ . Платформа проста у користуванні, швидко оновлюється і містить максимально повний набір функцій: навігація по карті, редагування даних, оперування векторними шарами мапи, просторовий аналіз, адресний пошук.

За словами заступника голови Тернопільської ОДА Олега Валова, геопортал містобудівного кадастру виступає єдиною точкою доступу до значної кількості інформаційних джерел даних з системою інструментів пошуку і перегляду.

«Геопортал містобудівного кадастру об'єднає у собі декілька вагомих інформаційних складових, які дадуть можливість як інвесторам так і органам місцевого самоврядування більш відкритіше і детальніше управляти розвитком території», - наголосив Олег Валов.

Геопортал забезпечить публічність у веденні містобудівної діяльності та доступ громадян до інформації про стан навколишнього природного середовища, ринку нерухомості, транспорту, надання інших геоінформаційних послуг.

«Ми провели велику роботу з інвентаризації навної містобудівної документації. Геопортал містобудівного кадастру передбачає створення кадастрів районного рівня і міста Тернопіль, які повинні працювати як єдина система. За принципом створення віддаленого робочого місця об'єднані територіальні громади області також можуть створювати власні кадастри і приєднуватися до даного серверу», - підсусував начальник управління містобудування та архітектури ТОДА Володимир Харченко.

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/pg/oda.te.gov.ua/photos/?tab=album&album_id=1674683289301916&__tn__=-UC-R

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Тернополі на просп. ...
Наступна новина: Відбувся конкурс на ...

КОМЕНТАРІ