АМКУ розслідує порушення з боку 20 регіональних облгазів – Терентьєв

АМКУ розслідує порушення з боку 20 регіональних облгазів – Терентьєв

15.04.19 11:02 11 985

Антимонопольний комітет розслідує ймовірні порушення законодавства про захист економічної конкуренції з боку 20 газорозподільних підприємств. Про це повідомив голова комітету Юрій Терентьєв. Йдеться про такі публічні акціонерні підприємства, як «Вінницягаз», «Волиньгаз», «Дніпрогаз», «Дніпропетровськгаз», «Житомиргаз», «Закарпатгаз», «Запоріжгаз», «Івано-Франківськгаз», «Київоблгаз», «Криворіжгаз», «Львівгаз», «Миколаївгаз», «Рівнегаз», «Сумигаз», «Тисменицягаз», «Харківгаз», «Харківміськгаз», «Хмельницькгаз», «Чернівцігаз», «Чернігівгаз».

За словами Терентьєва, справи стосуються ймовірного зловживання монопольним становищем на ринках розподілу природного газу. «Підставою для початку стало донарахування облгазами (всупереч Кодексу газорозподільних систем) побутовим споживачам обсягів спожитого природного газу понад обсяги, визначені за даними лічильників.

Такі дії облгазів призводять до понесення додаткових, необґрунтованих витрат споживачами», – каже директор АМКУ. Він додав, що Антимонопольний комітет з 18 березня 2019 року здійснює позапланові перевірки цих облгазів і планує вжити «заходи відповідно до законодавства про захист економічної конкуренції». У січні 2019 року міністр соціальної політики Олександр

Рева заявив про незаконні нарахування у платіжках за газ. Нацкомісія з регулювання енергетики та комунальних послуг заборонила операторам газорозподільної системи проводити донарахування в платіжки за природний газ. «Регіональній газовій компанії» бізнесмена Дмитра Фірташа належать 20 облгазів по всій Україні. У компанії заявили, що сума перерахунку за минулі періоди наведена інформативно і не підлягає сплаті.

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Путін і Кім можуть ...
Наступна новина: У Львові провели мистецьку ...

КОМЕНТАРІ

аватар країна
BigNapas - 15.04.19 И швец, и жнец, да и вообще пиздец. Самое удивительное в поп-певцах, что ртом они поют точно так же… Свежо питание, да сериться с трудом Что на своей груди пригреешь, то всю жизнь шипеть и будет. Сделать женщину счастливой очень легко. Только дорого. Ничего так не согревает душу, как холодное пиво…
аватар країна
George_go - 15.04.19 Попытка не пытка.
аватар країна
CANYAEPT - 15.04.19 Ветер выдует все хвори
аватар країна
polotenzo - 15.04.19 Это интересно. Скажите мне, пожалуйста - где мне узнать больше об этом?
аватар країна
AVM777 - 15.04.19 Мне кажется, вы ошибаетесь
аватар країна
pekapdan - 15.04.19 Спасибо тому кто занимается этим блогом!
аватар країна
Nemesis95 - 15.04.19 Пост не однозначный. нельзя бросаться в крайности.
аватар країна
MaxAdept - 15.04.19 Очень советую Вам посетить сайт, на котором есть много информации на интересующую Вас тему.
аватар країна
Sergey1233 - 15.04.19 Хм... Как раз на эту тему думал, а тут такой пост шикарный, спасибо!
аватар країна
gr1b04eg - 15.04.19 Мне этот вопрос не ясен.
аватар країна
NikTarutin - 15.04.19 Восхитительно..