Історична подія для усієї Тернопільщини - медичний університет отримав звання національного

Історична подія для усієї Тернопільщини - медичний університет отримав звання національного

20.04.19 10:00 0 1891
З нагоди присвоєння Тернопільському медичному університету статусу національного у святковій залі зібралися викладачі та студентство закладу. Цього знаменного дня всі чекали давно, адже серед трьох вишів Тернополя лишень медичний не був удостоєний високого звання “національний”. Проте, у середу, 17 квітня Президент України Петро Порошенко підписав довгоочікуваний Указ.

Усю студентську та викладацьку спільноту привітав голова облдержадміністрації Степан Барна. Він зазначив, що йому за честь вручити наказ про присвоєння та бути причетним до того, що медичний університет заслужено отримав цей високий статус.

"За останні чотири роки у медицині України змінено чимало. Зокрема і у нашій області з'явилися медичні заклади, якими можемо пишатися. Тому перед нами стоїть завдання підготувати висококваліфікованих спеціалістів, які працюватимуть у цих лікувальних закладах. Результатом нашої спільної роботи є це визнання. Процес був нелегким, адже потрібно було навести багато аргументів, щоб присвоїти це звання саме цьому університету. Та ви достойні цього, ви це заслужили!”, - наголосив голова ТОДА.

Додамо, університетську родину також привітали ректори інших національних тернопільських вишів, колишні викладачі та випускники.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: В Тернополі за фактом ...

КОМЕНТАРІ