Від доручив спільно з ветеранською організацією міста прослідкувати за тим, щоби жоден з учасників бойових дій війни не був забутий, а також знайти можливість виплатити від міста кожному з них хоча б по 500 гривень допомоги. І вручити символічні подарунки, які придбати за рахунок позабюджетних коштів.
- Оскільки я зараз міський голова, це буде моя відповідальність. Я особисто сприймаю історичні події 1941–45 років наступним чином: воїни радянської армії виграли страшну війну, завдяки чому ми маємо можливість і жити і про це говорити. Колосальна ціна в десятки мільйонів життів заплачена за цю перемогу, і роль українців у ній була однією з визначальних. Наші діди і прадіди сприймали того часу свою Батьківщину так, як вони мали можливість сприймати, виходячи з того інформаційного поля і тих історичних реалій, у яких вони проживали. Вони не переховувалися від війни, не тікали, а йшли захищати Батьківщину. ті часи оцінюють по-різному, але це абсолютно не означає, що ці загиблі несуть відповідальність або вину за дії політичного керівництва радянської влади. На цьому треба ставити крапку й не робити жодних маніпуляцій з цими речами, - зазначив він.
Відтак, 8 та 9 травня в Чернігові традиційно відбудуться урочисті покладання квітів і скорботні мітинги біля обелісків загиблим у Другій світовій війні. 8 травня – в урочищі «Астра» (8.00 год.) та сквері ім. М. Попудренка (10.00 год.). 9 травня – в урочищі «Кривулівщина» (9.00 год.) та Могили Невідомого солдата у Меморіалі Слави на Болдиній горі (10.00 год.).
Враховуючи те, що серед учасників цих заходів багато літніх людей, цього року офіційна програма кожного з них не перевищуватиме 10 хвилин.
На в Чернігові проживають 180 учасників бойових дій 1941-45 років, 20 колишніх партизанів та підпільників.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Чернігів: Компанія ...
Наступна новина: Исследования наиболее ...