Звернення міського голова Тернополя з приводу Міжнародного дня захисту прав інвалідів

Звернення міського голова Тернополя з приводу Міжнародного дня захисту прав інвалідів

06.05.19 10:23 0 1675
Щороку 5 травня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день захисту прав інвалідів. На долю людей з обмеженими можливостями випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя.

Усунення бар’єрів на шляху до самореалізації осіб з особливими потребами, гарантування доступу до гідної освіти і робочих місць на є одним із пріоритетних напрямів соціальної політики мерії Тернополя.

Результатом спільної роботи органів місцевої влади, підприємців та громадських організацій людей з обмеженими можливостями є поступове впровадження у Тернополі європейських стандартів життя для цієї категорії громадян, їх інтеграція у сучасне суспільство.

Зокрема всі ремонтні, реставраційні роботи у місті здійснюються із забезпеченням умов для вільного та безпечного пересування осіб з обмеженими можливостями.

Мерія робить все належне, щоб Тернопіль став комфортним для проживання містом для всіх людей. Щоб всі люди отримали можливість для розвитку.

А практика показує, що інваліди можуть бути і стають повноцінними і високо ефективними членами суспільства, відмінними фахівцями, соціально активними і життєствердними людьми, які надихають багатьох, в тому числі і здорових жителів нашого суспільства.

Тож хочеться побажати всім людям з обмеженими можливостями витримки, здоров’я, оптимізму, можливості втілити в реальності ваші плани та задуми.

Нехай у цей день Господь особливо обдарує своїми ласками і благословенням всіх тих, хто особливо цього потребує.

З повагою

міський голова Тернополя Сергій Надал
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ