Термін дозволеної експлуатації ліфта після капремонту – 4 роки, після модернізації – 18 років. Тому цього року аж для 12 ліфтів запланована модернізація. Це складніше і дорожче: модернізація тільки по таких двох позиціях, як станція керування і лебідка, коштує близько 500 тисяч гривень. Але, якщо враховувати наступний термін експлуатації та співвідношення ціна/якість, то модернізація вигіднішеа за капремонт.
Принагідно чернігівський міський голова Владислав Атрошенко наголосив на тому, що ліфти – це приватна власність співвласників будинку. Місто взяло на себе тягар забезпечення ремонту цього приватного майна тільки тому, що несправний ліфт – джерело небезпеки для життя людей.
На в Чернігові капітальний ремонт і модернізація ліфтів до плати за квартиру не входять, вони виконуються за рахунок міського бюджету. До тарифу на управління та обслуговування будинку входить тільки поточний їх ремонт.
- Потрібно, щоб люди розуміли, що це все їхня власність: починаючи від дверей у під'їзд і закінчуючи покрівлею та мережами всередині будинку. І ліфт теж. Тобто ми ремонтуємо фактично їх приватну власність, - зауважив міський голова.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: У Чернігові за Програмою ...
Наступна новина: Чернігів: Весна на вулицях ...