Інтернет телебачення,в чому переваги?

Інтернет телебачення,в чому переваги?

13.05.19 14:01 0 4453

Звичка дивитися телевізор вкоренилася в нашому життєвому укладі досить давно. Точніше навіть сказати, з моменту безпосереднього появи телевізора в наших будинках. У ті далекі роки, щоб переключити канал доводилося вставати і підходити до апарату, а прийом сигналу здійснювався через кімнатну «рогату» антену. Згодом техніка удосконалювалася. З'явилися пульти дистанційного керування, а антени перекочували з квартир на даху і вікна.

Практичність обладнання в той час залишала бажати кращого, а перешкоди виникали не тільки через перешкоди висотних будинків проходженню сигналу, але і через банальну негоди - дощу чи сильного вітру. Кількість каналів також було обмежено можливостями антени. У кращому випадку їх було близько п'яти, проте рідко вдавалося налаштувати якісний прийом більше ніж двох-трьох основних каналів.

На зміну антен прийшли супутникові тарілки. Здавалося б, вони мають масу переваг: навколишній ландшафт перешкоди не створює, погода також не впливає на якість сигналу, а вибір каналів так і зовсім викликає захват у глядачів. Однак і тут не все так просто. Установка супутникової антени вимагає залучення промислових альпіністів, та й саме обладнання обійдеться в чималу суму. До того ж, щоб вибрати сигнал також вимагає участі фахівця.

Технології продовжують розвиватися, і сьогодні на ринку з'являється нова послуга, яка пропонує користувачам зовсім інше розуміння телебачення. Інтернет телебачення є симбіозом інтернет і теле- технологій. Далі, ми розглянемо його основні переваги, а розповість нам про них головний редактор сайту "Картина ТВ", на якому ви безпосередньо можете дивитись онлайн телебачення в будь-якій точці світу.

Що пропонує користувачам інтернет телебачення?

У любителів проводити час перед блакитним екраном є відразу кілька причин, за якими варто підключити інтернет ТВ:

  • По-перше, якість відео і звуку. Картинка стала ще якісніше і реалістичніше, а звук більш об'ємним. У комплексі дані поліпшення спрямовані на те, щоб створити для телеглядача максимальний ефект присутності.
  • По-друге, інтерактивність. В інтернет тв з'явилися ті інтерактивні функції, яких так не вистачало кожному телеглядачеві. Наприклад, ви можете поставити фільм на паузу або подивитися передачу, яка вже транслювалася в ефірі. Паперова програма передач також більше не актуальна, адже всю інформацію про каналі можна вивести безпосередньо на екран.
  • По-третє, персоніфікація. Вам не цікаві канали про футбол або дратують численні мильні опери, що транслюються іншим каналом? Просто видаліть їх зі списку показу, і вони більше не будуть віднімати у вас час при пошуку цікавої передачі. Крім того, з'явилася можливість складати власні списки каналів, які вам найбільш цікаві.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 42)

КОМЕНТАРІ