У Рівненській області 8 років у місцях позбавлення волі проведе житель м. Костопіль,який вчинив умисне вбивство

У Рівненській області 8 років у місцях позбавлення волі проведе житель м. Костопіль,який вчинив умисне вбивство

14.05.19 10:33 0 451
За активної позиції прокуратури Рівненської області, Волинським апеляційним судом 25.03.2019 ухвалено рішення, відповідно до якого залишено без змін вирок Костопільського районного суду від 15.02.2018, яким 48-річного мешканця області засуджено до 8 років позбавлення волі за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 115 КК України (умисне вбивство). Також, згідно з рішенням суду засуджений має сплатити родині загиблої моральну шкоду загальною вартістю 400 тис. гривень.

У суді прокурором-обвинувачем доведено, що у лютому 2014 року житель м. Костопіль, знаходячись по місцю свого проживання, будучи в стані алкогольного сп'яніння, під час конфлікту з 32-річною жінкою, з якою підтримував близькі стосунки, завдав їй удар клинком кухонного ножа, від якого остання померла.

Вину у вчиненому злочині обвинувачений не визнав. Проте, в ході судового дослідження матеріалів кримінального провадження на підтвердження вини зловмисника, прокурор надав суду переконливі та беззаперечні докази.

Костопільськиим районним судом до Костопільського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області скеровано розпорядження про виконання вироку, який набрав законної сили, стосовно вказаного засудженого. На даний час вирок приведено до виконання.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Взято під варту мешканця ...
Наступна новина: Волинянина,який обікрав ...

КОМЕНТАРІ