У Волинській області завдяки прокуратурі підприємство сплатить територіальній громаді заборгованість за зрізану деревину

У Волинській області завдяки прокуратурі підприємство сплатить територіальній громаді заборгованість за зрізану деревину

14.05.19 10:05 0 667
Маневицька місцева прокуратура вжила заходів представницького характеру задля захисту інтересів держави в суді у бюджетній сфері.

Господарський суд Волинської області розглянув позовну заяву місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Хорлупівської сільської ради Ківерцівського району до одного з господарських товариств про стягнення понад 50 тис грн заборгованості за договором.

Підставою для звернення прокуратури до суду стало те, що згідно із укладеним у березні 2018 року договором про надання послуг підприємство видалило аварійні дерева на території сільської ради та вивезло деревину на суму понад 120 тис грн, проте грошові кошти сільраді за весь об’єм вивезеної деревини не сплатило.

На час подання позову прокурором товариство боргувало до місцевого бюджету понад 50 тис грн.

Рішенням суду від позов прокуратури задоволено частково. Із підприємства стягнуто на користь позивача 40, 373 тис грн, оскільки решту суми відповідач сплатив під час розгляду справи в суді.

Таким чином, інтереси територіальної громади захищено, а недоотримані кошти товариство зобов’язане сплатити на виконання рішення суду.

Прес-служба прокуратури області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ