У Волинській області маневицька місцева прокуратура вимагає відшкодування громадянином збитків,завданих незаконною рубкою дерев

У Волинській області маневицька місцева прокуратура вимагає відшкодування громадянином збитків,завданих незаконною рубкою дерев

14.05.19 10:44 0 74
Маневицька місцева прокуратура звернулася до суду з позовом в інтересах держави в особі Костюхнівської сільської ради та Державного підприємства «Маневицьке лісове господарство» до мешканця села Костюхнівка Маневицького району, аби стягнути майже 18 тис. грн. збитків, завданих незаконною рубкою дерев.

У вересні 2018 року 44-річний чоловік без відповідного дозволу - лісорубного квитка (ордера) - незаконно зрубав 2 сосни на території Вовчецького лісництва ДП «Маневицьке лісове господарство», заподіявши лісу шкоди на цю суму.

За вчинення правопорушення, передбаченого ст. 65 Кодексу України про адміністративні правопорушення (незаконна порубка, пошкодження та знищення лісових культур та молодняка) чоловіка було притягнуто до відповідальності у виді штрафу.

Нині ж прокурори наполягають на стягненні з правопорушника усієї суми збитків, завданих природі його незаконними діями.

Прес-служба прокуратури області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Масове хуліганство на ...
Наступна новина: На Рівненщині за незаконне ...

КОМЕНТАРІ