Іще 616 українок стали «Матерями-героїнями» на День матері

Іще 616 українок стали «Матерями-героїнями» на День матері

15.05.19 21:57 0 87

Іще 616 українок стали «Матерями-героїнями» з нагоди Дня матері – це почесне звання присвоїв їм своїм указом президент Петро Порошенко.

Таке звання присвоюється, відповідно до президентського указу про заснування цього звання, «жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п'ятьох і більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених у встановленому законодавством порядку, враховуючи вагомий особистий внесок у виховання дітей у сім'ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей».

Це почесне звання в Україні запровадили 2004 року законом, що його ухвалила Верховна Рада. День матері в Україні, як і ще в майже сотні країн світу, відзначають, починаючи з 2000 року, у другу неділю травня.

Аналогічне свято Дня батька в Україні може бути офіційно запроваджене нинішнього року: 8 травня уряд схвалив проект президентського указу про святкування такого дня у третю неділю червня (як і ще в майже 90 країнах світу), але сам цей указ на цей час іще не підписаний.

Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 0)
Наступна новина: МОЗ: щеплення від кору ...

КОМЕНТАРІ