WhatsApp: хакери встановили шпигунські програми на телефони користувачів сервісу

WhatsApp: хакери встановили шпигунські програми на телефони користувачів сервісу

15.05.19 23:56 0 241

Інтегрована із Facebook служба миттєвих повідомлень WhatsApp повідомила 13 травня, що хакери змогли віддалено встановити програмне забезпечення на телефонах та інших пристроях, використовуючи вразливість у популярному додатку. Компанія, яку у WhatsApp назвали «потужним кіберактором», здійснювала злам пристроїв із використанням звичайного дзвінка в месенджері.

WhatsApp випустила оновлення програми і закликала 1,5 мільярда користувачів сервісу оновити свої додатки для захисту пристроїв. Видання Financial Times повідомило, що виробником шкідливого програмного забезпечення є ізраїльська фірма NSO Group. У своїй заяві NSO Group заявила, що її продукти дозволяють урядовим розвідувальним та правоохоронним органам проводити розслідування та боротися зі злочинністю і тероризмом.

Правозахисна організація Amnesty International стверджує, що є докази того, що цей інструмент використовувалися авторитарними режимами, щоб контролювати активістів та журналістів. 14 травня суд в ізраїльському місті Тель-Авів розгляне клопотання Amnesty International, яка закликає Міністерство оборони Ізраїлю скасувати ліцензію NSO Group на експорт продуктів цієї компанії.

Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 0)
Попередня новина: Трамп хоче додаткових 1,6 ...
Наступна новина: Лавров: ми зацікавлені,щоб ...

КОМЕНТАРІ