У Тернопільській школі №20 встановлять меморіальну таблицю Руслану Муляру

У Тернопільській школі №20 встановлять меморіальну таблицю Руслану Муляру

18.05.19 08:35 0 1231
На фасаді будівлі Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №20 (вул. Братів Бойчуків, 4) буде встановлено меморіальну таблицю випускнику школи, полковнику СБУ Муляру Руслану, який загинув під час виконання бойового завдання на Сході України. Відповідне рішення було прийняте на засіданні виконавчого комітету Тернопільської міської ради.

Відкриття меморіальної дошки відбудеться 27 травня об 11.30 год. – у першу річницю загибелі полковника Руслана Муляра.

До слова, з листопада 2018 року ТЗОШ №20 було перейменовано на «Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 імені Руслана Муляра Тернопільської міської ради Тернопільської області».

Довідка. Полковник СБУ Муляр Руслан Станіславович народився 24 січня 1975 року у місті Тернополі в сім’ї службовців. У загальноосвітній школі №20 м. Тернополя здобув середню освіту, вищу - в Тернопільській академії народного господарства.

У 1997 році був призваний до лав Збройних Сил України, військову службу проходив у навчальному центрі в/ч 9932 (м. Івано-Франківськ), в/ч 9960 (м. Хмельницький) та в/ч 1478 (м. Кременчук, Полтавська область).

У вільний час Муляр Р.С. займався легкою атлетикою, виконав норматив кандидата в майстри спорту. Неодноразовий переможець та призер всесоюзних та міжнародних змагань, у 1992 році був членом збірної України з легкої атлетики. Руслан також входив до складу збірних команд Тернопільщини з футболу, де здобував численні перемоги в спортивних змаганнях, в тому числі в чемпіонатах України серед учасників АТО.

Військову службу в органах СБУ розпочав у 2001 році, продовжив у підрозділі Центру спеціальних операцій боротьби з тероризмом, захисту учасників кримінального судочинства та працівників правоохоронних органів у 2003 році.

За сумлінну та бездоганну службу в органах державної безпеки полковник Муляр Руслан Станіславович неодноразово нагороджувався керівництвом Служби безпеки України, Управління СБ України в Тернопільській області.

З 2014 року полковник Муляр Руслан Станіславович неодноразово відряджався в район проведення Антитерористичної операції та Операції об’єднаних сил на території Донецької та Луганської областей, де проявляв зразкове виконання військової присяги.

Загинув 26 травня 2018 року при виконанні військового обов’язку поблизу с. Кримське Новоайдарівського району Луганської області.

У 2018 році Руслану Муляру було посмертно присвоєно звання «Почесний громадянин міста Тернополя».

Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Boeing заявляє,що закінчив ...
Наступна новина: Чеха засудили до 3 років ...

КОМЕНТАРІ