Переваги сервісу по доставці продуктів додому

Переваги сервісу по доставці продуктів додому

23.05.19 15:37 14 3894

Ще кілька років тому сервіс по доставці продуктів додому був мало знайомий більшості споживачів, сьогодні ж його послугами користуються мільйони людей, особливо така служба затребувана у жителів великих міст, адже їм ніколи ходити по магазинах. Пояснити причину затребуваності такої служби досить просто — ритм життя в сучасному мегаполісі дуже динамічний, у людини практично не залишається часу на домашні справи, в тому числі на покупку необхідних продуктів харчування та навіть готування, все це відходить на другий план.

Дрібні домашні справи людина може відкласти на потім, але приготування їжі — це щоденна необхідність. Тому, якщо в холодильнику порожньо, завжди можна набрати номер служби доставки або оформити замовлення на сайті, наприклад, тут. Кур'єр доставить замовлений товар, і проблема буде успішно вирішена.

Хто користується послугами сервісу?

Клієнтами даного сервісу є:


  1. Звичайні городяни, які замовляють продукти додому, не встигнувши купити їх самостійно, або якщо просто не хочуть йти в магазин.

  2. Офісні співробітники — обідати в ресторанах дорого, приносити їжу з собою — не завжди зручно і доречно, тому досить часто співробітники офісів замовляють якісь продукти, якими можна перекусити на роботі.

Сьогодні доставка продуктів, це дуже розвинений сервіс, який постійно удосконалюється та пропонує кілька варіантів оплати й доставки замовленого товару, розглянемо їх докладніше.

Як здійснити замовлення на доставку продуктів додому?

У великих містах працює кілька служб, що доставляють товари додому. Це дає споживачеві відмінну можливість вибирати кращі умови й ціни. Схема роботи більшості компаній однакова — замовлення здійснюється або телефоном, або через спеціальну форму на сайті служби. Наприклад, можна надіслати на поштову адресу (або через форму) список тих товарів, які вам необхідні. При цьому можна вказувати конкретну марку виробника того чи іншого продукту харчування.

Є ще один варіант, більш зручний. Ви заходите на сайт сервісу, знайомитеся з каталогом продуктів і відзначаєте ті позиції, які хотіли б отримати. Далі оформляється заявка, вибирається спосіб оплати, в тому числі це може бути готівковий розрахунок (гроші віддаються кур'єру після доставки).

Відзначимо, що практично всі служби працюють з банківськими картами, деякі компанії приймають ще й електронні гроші. Останнє, що потрібно зробити користувачеві — вказати адресу та бажаний час доставки. Залишається тільки дочекатися кур'єра і прийняти від нього свіжі продукти.

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 3)
Попередня новина: Зачем использовать ...
Наступна новина: Лікування алкоголізму за ...

КОМЕНТАРІ

аватар країна
Emperor_ali - 23.05.19 А разве это верно ? Мне кажется что тут очень как-то не так.
аватар країна
Tigrhelp - 23.05.19 В этом что-то есть и мне кажется это хорошая идея. Я согласен с Вами.
аватар країна
AistMaraby - 23.05.19 Удалите все, что к теме не относится.
аватар країна
night2831 - 23.05.19 это прямо в точку!!! другими словами и не скажешь!
аватар країна
Morouze - 23.05.19 Это не совсем то, что мне нужно. Есть другие варианты?
аватар країна
sassasas - 23.05.19 Благодарю вас, очень приятно было прочитать, и сделать для себя определеные выводы.
аватар країна
Lexusarm - 23.05.19 Бывают такие секунды, когда все решают минуты. И длится это часами. Финансово-половой кризис: открываешь кошелек, а там х.. Я Вас любил – деревья гнулись. Идет качок, бычается… “Грудь – это лицо женщины!” Раздевай и властвуй!
аватар країна
lovesynthetic - 23.05.19 Ууу... под стулом валяюсь!!!!
аватар країна
LrrrB - 23.05.19 чё то не очень....
аватар країна
FjJhfGwb - 23.05.19 Между нами говоря, я бы попытался сам решить эту проблему.
аватар країна
Kitoriko - 23.05.19 Давно искал такой ответ
аватар країна
Gagarin37 - 23.05.19 Прочитала - оч понравилось, спасибо.
аватар країна
VladimirAnosov - 23.05.19 Предлагаю Вам зайти на сайт, на котором есть много статей по этому вопросу.
аватар країна
Desyatnikov_Oleg - 23.05.19 я уже писала об этом в своем блоге