Колишній адвокат Трампа обмінювався інформацією з пов’язаною з Росією фірмою

Колишній адвокат Трампа обмінювався інформацією з пов’язаною з Росією фірмою

24.05.19 08:20 0 552
Колишній адвокат президента США Дональда Трампа Майкл Коен провів сотні телефонних розмов та обмінів текстовими повідомленнями з пов'язаною з російським олігархом Віктором Вексельбергом американською фірмою Columbus Nova. Про це стало відомо 22 травня після оприлюднення судової документації.

Саме докази про активний обмін інформацією між Коеном і Columbus Nova дали можливість спецпрокурору Роберту Мюллеру на початковому етапі прискорити розслідування про втручання Росії в президентські вибори в США в 2016 році. Оприлюднені документи також показують, що слідчі цікавилися деталями виплати майже 500 тисяч доларів з боку Columbus Nova заснованоїій Коеном консалтинговій компанії. Мюллер отримав п'ять ордерів на обшук, перш ніж передати справу Коена федеральним прокурорам. Зміст цих ордерів був розсекречений за запитом американських засобів інформації.

Згідно з оприлюдненими документами, обмін дзвінками і повідомленнями між Коеном і генеральним директором Columbus Nova розпочався в день перемоги Трампа на президентських виборах у листопаді 2016 року і тривав упродовж восьми місяців. У період між 8 листопада 2016 року та 14 липня 2017 року зафіксовано понвд 230 телефонних дзвінків і 950 текстових повідомлень між телефонами Коена і генерального директора Columbus Nova. /**/ /**/ /**/

Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Тернополі вперше ...
Наступна новина: Волинь: прокурори вимагають ...

КОМЕНТАРІ