Відтак, голова ТОДА спільно із заступником губернатора Брестської області Республіки Білорусь підписали План дій на 2019-2020 роки на виконання угоди між Тернопільською ОДА та Брестським обласним виконавчим комітетом Республіки Білорусь про торговельно-економічне, науково-технічне і культурне співробітництво.
Також відбулося підписання Меморандуму про спільну діяльність у рамках державно-приватного партнерства між Тернопільською ОДА, обласною радою та ТзОВ «Пивоварня Опілля», підписання угоди про співпрацю між Збаразькою районною державною адміністрацією та Муніципалітетом Хуло Аджарської Автономної Республіки Грузії та Підписання угоди про співробітництво між Регіональною радою підприємців при Тернопільській облдержадміністрації та Брестським обласним громадським об'єднанням «Рада підприємців, роботодавців та ремісників».
Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Інформацію про місце ...
Наступна новина: Росія: суд не відпустив ...