ВООЗ офіційно визнала хворобою «ігровий розлад»

ВООЗ офіційно визнала хворобою «ігровий розлад»

27.05.19 08:20 0 458
Всесвітня організація охорони здоров'я офіційно визнала хворобою «ігровий розлад», додавши його до нової міжнародну класифікацію хвороб. Держави-члени ВООЗ ухвалили це рішення під час 72-ї Всесвітньої асамблеї охорони здоров'я в Женеві.

До міжнародної класифікації хвороб вносять захворювання, відхилення і розлади, які піддаються клінічному дослідженню, а люди, які страждають від таких недуг, можуть розраховувати на повноцінне лікування.

У новій класифікації хвороб, яка набере чинності з 2022 року, ігровий розлад характеризується «стійкою або повторюваною ігровою поведінкою», яка викликає «значне порушення в особистих, сімейних, соціальних, освітніх, професійних або інших важливих областях функціонування».

На думку ВООЗ, розлад проявляється через «пріоритет ігор над іншими життєвими інтересами і повсякденною діяльністю» і «продовження ігрової діяльності, незважаючи на виникнення негативних наслідків».

При цьому виробники комп'ютерних ігор з усього світу закликали ВООЗ переглянути своє рішення, заявивши, що воно «не ґрунтується на досить надійних доказах».

Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Коломойський вважає,що ...
Наступна новина: Російське МЗС відреагувало ...

КОМЕНТАРІ