Як відрізнити вишиванку ручної роботи від машинної?

Як відрізнити вишиванку ручної роботи від машинної?

28.05.19 19:19 0 4901

Вишиванка — це один з оригінальних подарунків, який можна зробити близьким і рідним. Сьогодні вона вже перестала бути звичайним одягом для носіння. Тепер це навіть так званий «гардеробний аксесуар» для колекціонування, подібно до того, як футболісти після матчу обмінюються іменними футболками. Але заведено колекціонувати авторські вишиванки, тобто ручної роботи. Але як відрізнити вишиванку ручну від машинної? Про це нам розповість співробітник інтернет-магазину https://2kolyory.com/, в якому безпосередньо можна придбати вишиванки у Києві.

Ручна vs машинна вишиванка

Не зважаючи на те, що машинна вишиванка мало чим відрізняється від ручної роботи, є кілька прихованих відмінностей, знаючи які, ви ніколи не потрапите в халепу. Кілька основних аспектів, що вказують на ручну роботу:

  1. Вартість. Вважається, що ручна робота коштує в рази дорожче, ніж машинна вишивка. І це цілком зрозуміло, адже вишиванка ручної роботи вимагає набагато більше концентрації уваги, прорахунків і часу. Але сьогодні цінова політика на обидва типи вишивки може бути абсолютно однаковою, або ж машинна коштувати трішки дорожче авторської роботи. І дуже часто багато продавців намагаються обманним шляхом видати машинну вишиванку за ручну роботу. Тому саме ви повинні вміти відрізняти, а не хто-небудь за вас. До того ж це насправді не складно.
  2. Нитки. При використанні голки (при ручній вишивці), завжди використовуються товсті нитки, що забезпечують густоту стібків. При цьому, з виворітного боку ніяких залишків нити, грубих стібків ви не повинні побачити. На вивороті може бути тільки підкладковий матеріал. Якщо вишиванка — машинного типу, то використовуються тонкі нитки.
  3. Шви. Якщо ви помічаєте ідеально рівні стібки та шов — то це також буде свідчити те, що вишиванка була елемента виконана машиною, а не руками людини.
  4. Перетяжка ниток. Якщо вони зверху — то це машинна вишиванка. Адже при ручній роботі, всі перетяжки завжди переносяться з лицьового боку на виворітну. Не можна також не відзначити, що при машинній вишивці — зворотний бік завжди в ідеалі буде виглядати так, як і лицьовий, оскільки при створенні вишиванки, в програму машинки закладаються чіткі розрахунки. Тому ви ніколи не зустрінете огріхів.

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 127)
Попередня новина: Опис AQUAMAX Evolution 10 ...
Наступна новина: Побутова техніка Braun: ...

КОМЕНТАРІ