Щодо особистих результатів, то в розділі «класика» Чайківський Володимир посів третє місце, Безпалько Максим був другим, золоті нагороди здобули Ізанський Володимир, Адамішин Віталій та Любов Дереш, Чорній Тарас виборов бронзову медаль, а Остапчук Вадим – срібну.
У розділі «лайт» результати були такими: Чайківський Володимир – 3 місце, Безпалько Максим – 3 місце, Адамішин Віталій – 2 місце, Малищик Богданна – перше місце серед дорослих та перше місце серед юніорок, Дереш Любов – 2 місце, Чорній Тарас – 2 місце.
Підготовкою спортсменів до змагань займалися голова Федерації універсального бою в Тернопільській області Дмитро Патиковський та тренер Жирій Олег. Підтримку команді в забезпеченні спортивного екіпірування надав Тернопільський молокозавод «Молокія».
Додамо, що змагання ц Чернівцях стали відбірковими для участі у чемпіонату світу, який відбудеться в Грузії, у місті Тбілісі.
Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Закривати фестиваль ...
Наступна новина: На Закарпатті прокуратура в ...