На Вінничині виховання правосвідомого дитячого середовища - одне із завдань ювенальних прокурорів

На Вінничині виховання правосвідомого дитячого середовища - одне із завдань ювенальних прокурорів

29.05.19 08:15 0 388
Відділом ювенальної юстиції прокуратури Вінницької області продовжено позитивну практику тематичних зустрічей із учнями та студентами закладів освіти. Чергова така зустріч відбулася зі студентами 1-2 курсів Вінницького транспортного коледжу.

Під час проведення даного заходу прокурор відділу ювенальної юстиції прокуратури області Ігнатов Роман висвітлив основні функції та повноваження органів прокуратури, розповів про роль прокуратури у житті суспільства та ролі кожного неповнолітнього громадянина у забезпеченні законності.

Також, прокурор говорив студентам навчального закладу про практичну реалізацію задекларованих прав дитини та законодавство, що регулює правовідносини з дітьми, які потрапили у конфлікт з законом. Студентів ознайомлено із негативними ситуаціями в дитячому середовищі, які мають місце в юридичній практиці прокурорів, наголошено на неухильному додержанні законодавства, а також про наслідки порушень вимог Закону. Наприкінці зустрічі прокурор побажав студентству ніколи не ступати на хибну стежку, завжди діяти зважено та в рамках Закону.

Прес-служба прокуратури Вінницької області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Тернополі відкрили ...
Наступна новина: Гривня зміцнилася на 15 ...

КОМЕНТАРІ