Питання про вибір скакалки є дуже важливим. Від того, наскільки зручну скакалку ви вибрали, буде залежати та можливість освоєння техніки подвійних стрибків, і ваша швидкість, і те, наскільки довго ви зможете виконувати вправу без зупинки. Далі, ми розглянемо 6 визнаних у всьому світі скакалок для кроссфіта, а розповість нам про це співробітник інтернет-магазина https://www.forbox.com.ua/fitnes/trenazhery-dlja-fitnessa/skakalki/, в якому безпосередньо можна замовити скакалку для схуднення та занять фітнесом в Україні.
ТОП 6 скакалок для кроссфіта:
- EliteSRS. Це універсальна скакалка для кроссфіта, що незамінна при швидкісних стрибках. Її легені ручки дозволяють джгуту плавно обертатися та не застрявати. Мінусом можна назвати рукояті порівняно невеликої товщини, які не дуже зручні при навчанні, але ідеальні для досвідчених спортсменів.
- RPM Session Rope 3.0. Вона має міцний джгут і досить важкі рукояті. Ця скакалка часто використовується досвідченими скіпперами на змаганнях, оскільки з нею легко регулювати швидкість виконання вправи. Сталеві рукояті виробляються в декількох кольорах. Вони зручні, міцні та довговічні. Є можливість замінити джгут на необхідний. Велику вартість такої скакалки-CrossFit можна назвати її головним і єдиним мінусом.
- Суперлегка скакалка. Вона є однією з найпопулярніших. Її можна зустріти мало не в кожному кроссфіт-залі світу. Вона має просту технологію виготовлення: рукояті прикріплюються до джгута перпендикулярно і не вимагають додаткових деталей. Скакалку просто налаштувати: джгут подовжується за лічені секунди без використання інструментів. Ця скакалка — найлегша зі швидкісних, тому часто використовується під час скіппінг-комплексів CrossFit Games. Проте, легкі пластикові рукояті можуть бути незручні для тих, хто звик до інших скакалок.
- SR-1 Rogue Speeding Rope. Зовні вона схожа на суперлегку скакалку, але важить в півтора раза більше. Вона є хорошим вибором для новачків, яким потрібно освоїти швидкісні та подвійні стрибки. Така скакалка теж часто використовується на змаганнях. Основний мінус — відсутність можливості міняти джгут на більш важкий, що може знадобитися для зручності.
- HIT 360 Speed Rope. Це ще одна скакалка, візуально нагадує легку. Її головна відмінність — в можливості основного шарніра, який зв'язує рукоять та джгут, обертатися в різних напрямках. Скакалка стерпить навіть неправильну постановку рук і різку зміну нахилу рукояті. Саме тому вона підходить як для кроссфіта, так і для скіппінг-фрістайлу.
- Rx Jump Rope. Це досить важка скакалка. Великі рукояті підійдуть практично для будь-яких джгутів. Особливий устрій рукояті дозволяє джгута обертатися плавно і швидко. Виробник пропонує вибрати колір і товщину джгута, колір ручок, а також налаштувати скакалку спеціально для себе. Мінусом можна вважати великий розмір ручок, які не завжди зручні для використання.
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Основные ошибки,которые ...
Наступна новина: Брендовий одяг: основні ...