За його словами, він наказав міністерству закордонних справ негайно оголосити Краснощокова небажаною особою в країні. Харадінай також закликав спеціального представника генерального секретаря ООН у Косові діяти згідно з цим рішенням.
Читайте також: У Косові заявили про затримання росіянина, який «маскувався під дипломата»
Водночас у січні 2019 року генеральний секретар ООН Атоніу Ґутерріш оприлюднив заяву у зв'язку з суперечкою в Сомалі, заявивши, що «доктрина статусу нон-ґрата не застосовується до штатних працівників ООН».
Краснощокова затримали 28 травня внаслідок низки поліцейських рейдів на півночі країни, де переважно проживають серби. В процесі рейду заарештували 19 офіцерів поліції за підозрою у «злочинній діяльності», тоді як Краснощокова, ще одного члена місії ООН і шістьох етнічних сербів затримали за підозрою в перешкоджанні поліцейській операції. В ході арешту він отримав поранення.
Краснощокова швидко звільнили і надали йому медичну допомогу в госпіталі у Північній Мітровиці. Згодом його переправили до Військової медичної академії у Белграді, столиці сусідньої Сербії.
Посол Росії в Сербії Олександр Чепурін 31 травня відвідав Краснощокова в лікарні і назвав цей інцидент «варварством і звірством».
Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: На Вінничині за підозрою у ...
Наступна новина: ВООЗ розслідує спалах ВІЛ у ...