Студенти з Росії,Ірану та Китаю крадуть технологічні секрети у США – чиновник

Студенти з Росії,Ірану та Китаю крадуть технологічні секрети у США – чиновник

06.06.19 10:55 0 1028
Росія, Китай і Іран використовують своїх студентів у США для збирання конфіденційної інформації в галузях високих і військових технологій. Про це 5 червня на слуханнях у фінансовому комітеті Сенату заявив високопосадовець Імміграційної і митної поліції США (ICE).

За словами виконувача обов'язків директора відділу розслідувань національної безпеки ICE Луї Роді, США стикаються з реальною загрозою підриву своєї національної безпеки внаслідок дій деяких студентів і аспірантів із країн, які недоброзичливо налаштовані до Сполучених Штатів. Свідчення чиновника стосувалися іноземних студентів і аспірантів у навчальних та дослідницьких установах США, які отримують значні державні дотації.

Згідно з офіційною статистикою, на кінець травня 2019 року в США проходять навчання 6196 студентів з Росії, з них 2008 – у чутливих галузях, зокрема, технології, інженерних наук та математики. Роді навів приклади крадіжки американських ноу-хау китайськими студентами в США, чиє число набагато перевищує число російських та іранських студентів.

За словами представника Імміграційної поліції, Росія, Іран і Китай виявляють найбільшу активність, намагаючись незаконно отримати обмежені або заборонені до експорту технології і товари військового та подвійного призначення. Вони використовують безліч схем для обходу американських правил і процедур.

Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Freedom House заявляє про ...
Наступна новина: У Портсмуті проходить ...

КОМЕНТАРІ