Зарваниця - це місце, де благословляли наших воїнів, котрі йшли захищати українську землю. І це також місце, де цінують усіх захисників та їх родини.
"Я хочу подякувати нашим родинам Небесної Сотні. Ми дякуємо усім вам, що ми зі всієї України зібралися на цьому уже традиційному місці у Зарваниці. Тернопілля буде приймати завжди тих, хто потребує підтримки. Я дякую отцям за три дні молитви з нашими родинами та пані Ірині Фріз, адже ваша присутність тут дуже важлива", - звернувся до всіх учасників прощі Степан Барна.
Особливість цього місця, його святість дозволяє батькам відпочити душею та набратися сил для того, щоб боротися далі, каже Володимир Бондарчук, син загиблого Героя Небесної Сотні Сергія Бондарчука, голова ГО "Родини Героїв Небесної Сотні".
Під час прощі також вручили відзнаки Президента за службу Україні та відзнаку Гордість Тернопілля родинам Героїв Небесної Сотні з нашої області.
Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Мати школярки оскаржує ...
Наступна новина: За принципової позиції ...