Катерину Гандзюк посмертно відзначили міжнародною премією

Катерину Гандзюк посмертно відзначили міжнародною премією

13.06.19 08:25 0 36
Загиблу херсонську активістку і чиновницю Катерину Гандзюк нагородили міжнародною відзнакою Ukrainian ID Awards за «незламне прагнення до справедливості і громадянську гідність». Це відбулося в рамках другого Міжнародного економічно-гуманітарного форуму Ukrainian ID 10 червня, повідомили організатори.

«Катерина Гандзюк – відома громадська діячка, яка була вбита минулого року за принциповість громадянської позиції, була нагороджена (посмертно) за незламне прагнення до справедливості та громадянську гідність. Нагороду буде передано батькові – Віктору Гандзюку», – йдеться в повідомленні організаторів.

За їхніми даними, відзнаку також вручили Фундації родини Богдана Гаврилишина, відомого економіста та мецената, та Іллі Бондаренку – скрипалеві, композитору.

«Ukrainian ID Awards – це відзнака, яка присуджується за видатні досягнення і ефективні практики в ім'я процвітання та гуманізації людства, та покликана стимулювати відповідальний розвиток суспільства», – повідомила президент форуму Ukrainian ID Наталія Заболотна.

Торік першими лауреатами премії Ukrainian ID Awards стали український режисер та політв'язень Кремля Олег Сенцов, екс-міністр фінансів Наталія Яресько та благодійниця Ольга Бондаренко. /**/ /**/ /**/

Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ